Hyster Servis Hizmeti Daima Yaninizda

ABD’li forklift devi Hyster yatırım atağında..
21 Temmuz 2016
Forklift kazaları… Lütfen dikkat..!
4 Şubat 2017
Hepsini Göster

Hyster Servis Hizmeti Daima Yaninizda

Hyster Servis Hizmeti Daima Yaninizda

Hyster Türkiye’de TSM Global güvencesi ile 7/24 Servis güvencesi ile sunulmaktadir. TSM Global olarak güçlü bir stok yapisina sahip oldugumuzdan, hizmet verdigimiz Hyster müsterilerine zamaninda ve uygun kosullarda Yedek Parça ve Servis Hizmetlerinde uygun çözüm sunabiliyoruz. Orijinal yedek parça kullanimin önemini bildigimiz ve zamaninda çözüm üretebildigimiz için sadece Hyster markasinin orijinal yedek parçalarinin ithalatini yapmaktayiz. Bu sayede hem müsterimiz sahip oldugu makinasini orijinal degeri ile koruyabilmekte hem de garanti sartlari devem edebilmektedir.

Yaygin Servis Agi, Orijinal Parça, 7/24 Servis Hizmeti:

Türkiye’de bir çok noktada Yetkili Servis ve yedek parça merkezleri ile TSM Global servis hizmeti ve uygun fiyatli yedek parça hizmeti vermektedir.

Yetkili servis noktalarimiz için web sitemizdeki “Bayi” bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Makinaniza uygun olarak dizayn edilmis orijinal yedek parçalar ile daha az isten kalma yakit tasarrufu saglanabilmektedir.

Orijinal filtre ve sarf malzemeler ile makinaniniz performansini TSM Global Yetkili Servislerinde yaptiracaginiz bakimlar ile saglayabilirsiniz.

Kullanacaginiz her orjinal malzeme ile tasarruf saglarsiniz, bu nedenle bakimlarinizda orijinal yedek parça kullanmaya özen gösteriniz.

Comments are closed.